Biura i lokale usługowe w Elblągu

Bardzo ważnym segmentem rynku nieruchomości w Elblągu cieszą się lokale usługowe. W ofertach znaleźć można zarówno te z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Wielu inwestorów decyduje się na zakup lokalu usługowego w Elblągu, ale nie brakuje też tych, którzy szukają idealnego miejsca do wynajęcia. Samo miasto dysponuje atrakcyjnymi lokalizacjami, więc bez problemu można znaleźć opcję szytą na miarę swoich oczekiwań. Wszak chodzi o to, by prowadzony biznes okazał się sukcesem, przyciągał klientów, a sam lokal by stał się najlepszą wizytówką. Z pewnością warto sprawdzić propozycje biur nieruchomości Elbląg. Tam doskonale widać, jak duże inwestorzy mają możliwości.

Poszukiwanie doskonałego lokalu usługowego w Elblągu bywa kompromisem, gdy chodzi o cenę, położenie, metraż czy sam standard. Oczywiście należy prześledzić rynek oraz dopasować oferty do konkretnych potrzeb. Bardzo często to właśnie będzie decydować o sukcesie albo porażce przedsięwzięcia. Zazwyczaj lokale usługowe w Elblągu są droższe od mieszkalnych, ale to one budują wizerunek wśród klientów i potencjalnych kontrahentów, a także wpływają na produktywność pracowników. I dlatego właśnie niezwykle istotne jest to, gdzie zainwestujemy pieniądze. Pewnego rodzaju elastyczność na rynku sprawia, że wiele firm decyduje się wynająć lokal usługowy w Elblągu. Jest to mniej zobowiązujące niż zakup i nie wiąże się z kredytem. Miasto też się dynamicznie zmienia, więc może się okazać, że popularne lokalizacje w danym roku tracą na atrakcyjności. Obecnie wielu przedsiębiorców szuka swojego miejsca na Starówce. Ona się stale rozbudowuje, więc można znaleźć w Elblągu oferty wynajmu lokali zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Sąsiedztwo gastronomii, punkty handlowe, gabinety kosmetyczne i lekarskie w połączeniu z unikatową zabudową sprawiają, że na ilość klientów narzekać nie można. Od położenia lokalu usługowego w Elblągu zależeć będzie również cena. W ogłoszeniach znaleźć można atrakcyjne oferty, które oscylują w przedziale 26-54 zł/m² za wynajem. Poza lokalizacją ważny jest również standard wykończenia oraz to, czy dane miejsce odpowiada prowadzonej przez nas działalności. Inne potrzeby mają klienci biur rachunkowych, goście restauracji czy też osoby odwiedzające gabinety SPA. Warto lokali na wynajem w Elblągu poszukać w internecie oraz skontaktować się z jednym z licznych biur nieruchomości działających w mieście.

Portel Nieruchomości Elbląg
Portel.pl www
Nieruchomości-Online Elbląg
Nieruchomosci-online.pl (www)
Domiporta Nieruchomości Elbląg
Domiporta.pl (www)
Info.elblag.pl Nieruchomości Elbląg
Info.elblag.pl (www)
Kingdom nieruchomości Elbląg
Kingdom Elbląg Nieruchomości (www)

Biuro Nieruchomości Metrohouse Elbląg (www)

Level Nieruchomości (www)

ABC Nieruchomości (www)

Agencja Nieruchomości Baranowski (www)

American Home Biuro Nieruchomości (www)

 

Inkubator Przedsiębiorczości Elbląskiego Parku Technologicznego

Inkubator Przedsiębiorczości Elbląskiego Parku Technologicznego (EPT) został stworzony, aby wspierać młodych przedsiębiorców i ułatwić im start w biznesie.
To oferta dla każdego, kto jest pewny swoich umiejętności, ma pomysł na biznes i chce w niedalekiej przyszłości założyć własną firmę lub jest początkującym przedsiębiorcą.
 
Elbląski Inkubator Przedsiębiorczości EPT oferuje preferencyjne warunki na:

  • usługi kancelaryjne w ramach pakietu: minimum lub standard (rejestracja działalności w prestiżowym miejscu – Centrum Biznesu, Rozwoju i Innowacji, obsługa kancelaryjna, dostęp do sali spotkań biznesowych),
  • własne biuro, czyli w pełni wyposażoną przestrzeń do pracy.

 
To nie tylko adres, ale to miejsce spotkań, współpracy oraz wymiany wiedzy i doświadczeń współpracujących ze sobą przedsiębiorstw i instytucji w regionie elbląskim.
Zobacz, jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z oferty Inkubatora: Regulamin oraz Cennik pod linkiem: ept.elblag.eu/inkubator-przedsiebiorczosci
 
Chcesz nawiązać z nami współpracę? Aplikuj! Wyślij do nas swoje Zgłoszenie na adres e- mail: inkubator@ept.umelblag.pl
 
Kontakt
Inkubator Przedsiębiorczości EPT
+48 55 237 47 38
inkubator@ept.umelblag.pl

ogłoszeniach w Elblągu można znaleźć również oferty sprzedaży lokali usługowych. Dla wielu przedsiębiorców jest to doskonała inwestycja w biznes. Zakup na rynku pierwotnym lub wtórnym bardzo często jest lepszym rozwiązaniem niż wynajem, ponieważ daje niezależność. Lokale usługowe na sprzedaż w Elblągu są bardzo różnorodne. Przede wszystkim znaleźć można idealne miejsca do prowadzenia działalności gastronomicznej. Kuszą również punkty przygotowane pod strefę beauty, ale najwięcej znaleźć można ogłoszeń dotyczących biur. Dzięki temu można lokal dopasować do konkretnych potrzeb. Szczególnie przy zakupie warto zwrócić uwagę na szereg aspektów. Poza położeniem lokalu usługowego w Elblągu istotny będzie także dojazd do niego, możliwość zaparkowania auta, udogodnienia, które ułatwią potencjalnym klientom korzystanie z oferty. To na przykład podjazdy, dostosowanie przestrzeni w taki sposób, by móc się po niej swobodnie poruszać. Przydadzą się szerokie, łatwe w otwieraniu drzwi. Poza tym warto ocenić możliwość przewietrzenia lokalu, jego temperaturę w lecie i zimie, jasność i nasłonecznienie, wilgotność powietrza, a także na hałas. To wszystko będzie bowiem wpływać na komfort pracy oraz zadowolenie klientów. Lokale usługowe w Elblągu są dostępne w rozmaitych lokalizacjach i oczywiście standardach. Kuszą te na Starówce oraz w popularnych ciągach handlowych oraz w budynkach, w których mieści się wiele firm. W zależności od położenia oraz specyfiki wnętrza przy zakupie należy się liczyć z bardzo szerokim zakresem cen – od 2000,00 nawet do 7000,00 złotych za m². Warto sprawdzić oferty biur nieruchomości w Elblągu oraz portale ogłoszeniowe:

Elblag.net (www)

Otodom.pl (www)

Gratka.pl (www)

Olx.pl (www)

Freedom Nieruchomości Oddział w Elblągu (www)

FUTURE Nieruchomości- Pośrednictwo (www)

STATOR Nieruchomości (www)

LEXNOVA Nieruchomości (www)

Coraz większym powodzeniem wśród inwestorów cieszą się wirtualne biura. Elbląg proponuje szereg takich możliwości, które doskonale wpisują się w potrzeby mniejszych i większych firm. To świetna opcja dla tych, którzy wykonują pracę zdalną. Poza tym z wirtualnych biur w Elblągu korzystają też ci, którzy nie chcą rejestrować firmy w mieszkaniu i szukają atrakcyjnego adresu. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdza się na początkowym etapie działalności i dlatego to właśnie inkubatory przedsiębiorczości są często adresem, pod którym jest zarejestrowana firma. Poza tym wirtualne biuro w Elblągu to także opcja dla tych przedsiębiorców, których nie stać na wynajęcie lokalu albo tym, którzy nie potrzebują stałego miejsca pracy. Warto pamiętać, że poza prestiżowym adresem klienci często mogą korzystać z przestrzeni coworkingowych, sal konferencyjnych, profesjonalnego sprzętu czy też usług księgowych. To idealne miejsce dla freelancerów, choć widać, że coraz częściej z wirtualnej opcji korzystają także początkujące kancelarie prawne czy agencje marketingowe oraz zagraniczne firmy, które chcą rozpocząć biznes w Polsce. Wirtualne biuro w Elblągu jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż wynajem lokalu.

Wirtualne biuro w Elblągu oferują m.in.:

Eniac - biuro rachunkowe i kadrowe (www)

AD REM (www)

Wirtualne Biuro Elbląg (www)

Wielu inwestorów przyciągają atrakcyjne działki pod biura i fabryki w Elblągu. Miasto stale się rozwija, więc nie brakuje ciekawych propozycji dla mniejszych i większych firm z rozmaitych sektorów. W efekcie klienci mogą liczyć na szereg opcji, udogodnień, wsparcie biznesu oraz innowacyjne usługi. Infrastruktura w Elblągu jest doskonale dopasowana do potrzeb mieszkańców i inwestorów. Przyciągają inwestycje takie jak rozbudowa sieci światłowodów, modernizacja infrastruktury drogowej, wprowadzenie nowoczesnego systemu utylizacji odpadów i uzdatniania wody oraz uzbrojenie terenów. Dzięki temu atrakcyjne działki pod biura i fabryki w Elblągu stają się idealnym miejscem do tego, by rozpocząć lub rozwijać działalność. Przyciągają ciekawe lokalizacje na terenie Modrzewiny. Tam również znajduje się Elbląski Park Technologiczny. Inwestorzy w Elblągu są także zainteresowani terenami przy rzece. Niewątpliwie magnesem jest także Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna – Podstrefa Elbląg, liczne ulgi podatkowe oraz wsparcie ze strony miasta.

 

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w grunty przemysłowe w województwie warmińsko mazurskim i do tego w Elblągu, Elbląski Park Technologiczny pomoże Ci w wyborze odpowiedniej działki inwestycyjnej oraz formalnościach z tym związanych.

Kontakt dla inwestorów:
Elbląski Park Technologiczny
ul. Sulimy 1, III p. pokój 414, 
82-300 Elbląg 

e-mail: invest@umelblag.pl, 
telefon: 55 239 32 90 lub 55 239 33 17

 

 
Grunt na medal 2021

 

 

Elbląg zwycięzcą konkursu "Grunt na medal 2021"

 

Elbląg zajął I miejsce w województwie warmińsko – mazurskim w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal 2021”.
Jedna z naszych działek uzyskała tytuł najbardziej atrakcyjnego obszar dla potencjalnych inwestorów w województwie warmińsko - mazurskim.

 

 

Zainteresuje Cię również: tereny inwestycyjne warmińsko mazurskie, strefa ekonomiczna warmińsko mazurskie