NIERUCHOMOŚĆ PO PENSJONACIE


Położenie nieruchomości:
Miasto / Ulica:
Elbląg
Powiat:
Elbląski
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Osoba kontaktowa:
Imię i nazwisko:
Piotr Czernic
Telefon:
601 24 75 30
E-mail:
pczernic@polcotex.pl

Informacje dotyczące nieruchomości:
Cena wynajmu / sprzedaży lokalu:
1 750 000,- zł PLN/m2 włączając 23% VAT
Powierzchnia nieruchomości (m2):
566.00
Ilość kondygnacji:
3
Rok oddania do użytku:
1999

Charakterystyka lokalu
„ POLCOTEX „ Sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie, posiada do sprzedania  nieruchomość po pensjonacie, składającą sie z dwóch połączonych  kamieniczek na Starówce przy kanale, które mogą być również dalej  przeznaczone na  pensjonat.  Obiekt położony jest w najciekawszym miejscu, na zabytkowym Starym Mieście w Elblągu, przy ul. Świętego Ducha 29/30 w bezpośredniej bliskości rzeki Elbląg, tuż przy porcie morskim, stanowiącym bazę wypadową na Żuławy Wiślane i Wysoczyznę Elbląską. Pensjonat składa się z dwóch 3 kondygnacyjnych połączonych kamienic, stanowiących razem funkcjonalną całość. Posiada 13 pokoi jedno- i dwuosobowych, apartament z łączną ilością miejsc noclegowych 25. Wyposażony jest w drink bar oraz salą konferencyjną. Obiekt jest podpiwniczony o łącznej powierzchni 566,4 m². Pensjonat "BOSS" jest obiektem hotelowym trzygwiazdkowym cały czas funkcjonującym i w takim stanie chcemy go sprzedać, co jest bardzo dużym udogodnieniem do dalszego prowadzenia biznesu. Pensjonat posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię.
Wyjątkowe położenie Pensjonatu „BOSS”, stanowi wygodny, bezpośredni dostęp dla gości hotelowych dla realizacji atrakcji turystyczno-wypoczynkowych: podróż szlakiem pochylni na trasie Elbląg-Ostróda- Elbląg, wycieczki statkiem po Zalewie Wiślanym oraz umożliwia zwiedzanie regionu: Malbork- Mierzeja Wiślana-Frombork a także Trójmiasta, Kaszub czy Św. Lipki.
Do sprzedania z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo planowany przekop Mierzei Wiślanej, udostępni bezpośredni dostęp do Morza Bałtyckiego, co przyczyni się do podniesienia atrakcyjności lokalizacji nieruchomości, zarówno pod względem turystycznym jak i biznesowym.Kontakt:

tel. stacjonarny: 22 55 00 860
tel. komórkowy: 601 24 75 30

Dodatkowe informacje:
Osoby do kontaktu:
Piotr Czernic, Polcotex Sp. z o.o. Transportowców 11, 02-858, Warszawa 601 24 75 30 polcotex@polcotex.pl
Data przygotowania oferty:
06.08.2019
Uwagi:
-