Warsztaty – Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej

Warsztaty – Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, a szczególnie osoby planujące założyć własną działalność gospodarczą na warsztaty, które odbędą się w środę 25 października 2023 r. w godz. 10:00 – 14:00 w Elbląskim Parku Technologicznym, ul. Sulimy 1 w Elblągu.

Podczas spotkania dowiesz się:

- co należy zrobić, aby założyć własną działalność gospodarczą w Polsce,

- co to są innowacje i dlaczego warto o nich rozmawiać,

- dlaczego sam NIP nie wystarczy – od czego zacząć działania.

Nasze warsztaty poprowadzi certyfikowany coach biznesu – Ewelina Strawa.

Ewelina posiada bogate doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom osiągnąć sukces, potrafi znaleźć unikalne rozwiązania dla każdej osoby i każdego pomysłu.

Podczas warsztatów odpowie na wszystkie Wasze pytania i udzieli praktycznych wskazówek.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy
o wcześniejszą rejestrację.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: magdalena.mikula@ept.umelblag.pl lub numerem telefonu: 55 237 47 38.

To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę niezbędną do skutecznego prowadzenia własnej firmy oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe. Nie przegap tej okazji!

 

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny - pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.