Warsztaty Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji

Warsztaty Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji

Już w kwietniu na terenie Elbląskiego Parku Technologicznego odbędą się warsztaty Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji: - środa 19 kwietnia br. – DREWNO I MEBLARSTWO, - piątek 21 kwietnia br. – EKONOMIA WODY.

W dynamicznie zmieniających się czasach ważne jest odpowiednie planowanie rozwoju poparte kompleksową diagnozą oraz analizą. W związku z tym, podczas spotkania z Liderami Inteligentnej Specjalizacji, skupimy się na wypracowaniu analizy SWOT branż Inteligentnej Specjalizacji.

Oprócz tego nie zabraknie modułów tematycznych, na których eksperci przedstawią możliwości uzyskania finansowania w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej, omówią aktualną sytuację w branżach wchodzących w skład Inteligentnej Specjalizacji oraz wskażą możliwości współpracy przedsiębiorstw z Instytucjami Otoczenia Biznesu.

Wydarzenia realizowane są w ramach inicjatyw pn: WAMA SMART LAB „Drewno i Meblarstwo” oraz WAMA SMART LAB „Ekonomia Wody”, mających na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu:

IS DREWNO I MEBLE - kontakt@isdrewno.pl,

IS EKONOMIA WODY - kontakt@iswoda.pl.  

 

Więcej informacji na stronach:

https://iswoda.pl/

https://isdrewno.pl/