Elbląski Park Technologiczny z certyfikatem.

Elbląski Park Technologiczny z certyfikatem.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że decyzją Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce, Elbląski Park Technologiczny otrzymał Certyfikat potwierdzający spełnienie środowiskowych standardów jakości działania dla ośrodka innowacji.

 

Certyfikat został przyznany w następujących obszarach działania:

- infrastrukturalnym,

- B+R.

Jakość usług świadczonych przez ośrodki innowacji i przedsiębiorczości ma coraz większe znaczenie. Dlatego zespół EPT dokłada wszelkich starań, aby przedsiębiorcy, którzy współpracują z Parkiem otrzymali wsparcie na każdym etapie rozwoju firmy. Cieszymy się, że efekty naszej pracy zostały docenione, a wysoka jakość świadczonych przez nas usług, została potwierdzona podczas audytu  przeprowadzonego w dniach 10 listopada – 20 grudnia 2022 r.

SOOIPP zrzesza osoby fizyczne i prawne będące ośrodkami innowacji i przedsiębiorczości, wyższymi uczelniami oraz przedsiębiorstwami działającymi na rzecz rozwoju ekosystemu innowacji. Misją Stowarzyszenia jest wspomaganie powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw i regionów poprzez merytoryczne oraz organizacyjne i merytoryczne wsparcie ośrodków innowacji i przedsiębiorczości w Polsce.