IV Rodzinny Piknik Nauki i Techniki w EPT

IV Rodzinny Piknik Nauki i Techniki w EPT

IV Rodzinny Piknik Nauki i Techniki W sobotę 10 września 2022 r. w godzinach 11:00-16:00 w Elbląskim Parku Technologicznym będzie czekać na Was mnóstwo atrakcji.

Specjalnie dla mieszkańców naszego miasta i okolic przygotowaliśmy pokazy, warsztaty
i stoiska naukowe. Piknik to jednocześnie kompendium wiedzy i świetna zabawa dla całej rodziny.

Atrakcje podczas IV Pikniku Nauki i Techniki:

  • Strefa gier i zabaw – dmuchańce, gokarty, rowery elektryczne, animacje dla dzieci, gaming zone,
  • Warsztaty i pokazy naukowe - doświadczenia chemiczne, wystawa interaktywna „Tajemnice Koloru”,
  • Budowanie oraz programowanie robotów Lego, stanowiska do programowania i nauki matematyki w świecie Minecraft,
  • Pokazy nurkowania w wykonaniu profesjonalistów z firmy Frog (https://frog.elblag.pl/),
  • Pokazy służb mundurowych,
  • Punkt konsultacyjny dla przedsiębiorców,
  • Zwiedzanie Elbląskiego Parku Technologicznego,
  • Stanowiska elbląskich organizacji i przedsiębiorstw,
  • Loteria i konkursy z nagrodami, ufundowanymi przez partnerów.

 

W dniu wydarzenia ZKM zorganizuje dodatkowy autobus miejski (obowiązują bilety i karty miejskie). Specjalny piknikowy autobus rozpocznie swoją trasę na Placu Słowiańskim o 10.40 i będzie kursował do EPT i z powrotem co 1 godzinę.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Sponsorzy strategiczni: WAITW, BNP PARIBAS, mBank, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, MBS SYSTEMS, FROG, Centrum Kredytów i Mediacji Marta Piątkowska, Smart Investments, TEST Stanisław Gojlik, Metrotest, Food&Fit, Producent Reklam Fantazja.

Atrakcje i nagrody zapewniają Partnerzy: FanRobot, Fabryka Dobra, WAMA-COOP, Stowarzyszenie Gmin RP. Euroregion Bałtyk, Paulina Szramke - fotografia, Kombinat Konopny, Hotel Srebrny Dzwon, Fundacja na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej FREED, Nowoczesny Angielski Szkoła Języków Obcych, ZUO Elbląg, Busters Welding, Gaming Room, AZ CUSTOM, Gaming Zone, E-bike, OPEGIEKA, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A, Dogmat, Cleaner, Integra AV, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej, Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu, Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Elblągu, Straż Miejska, KMP Straży Pożarnej w Elblągu, KM Policji w Elblągu, Służba Więzienna - Areszt Śledczy w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Urząd Skarbowy w Elblągu, ZUS Oddział w Elblągu, PUP w Elblągu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, ZKM w Elblągu, Agencja marketingowo-reklamowa Lider, UM w Elblągu, MOSiR w Elblągu, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu.