17. Forum Biznesowe Polska-Tajwan ONLINE, 14 grudnia w godzinach 9:00-11:00

17. Forum Biznesowe Polska-Tajwan ONLINE, 14 grudnia w godzinach 9:00-11:00

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) serdecznie zapraszają na 17. edycję biznesowego forum Polska – Tajwan ONLINE

Bardzo dobra polityka gospodarcza Tajwanu sprawiła, iż ta niegdyś rolnicza wyspa w ciągu ostatniego pięćdziesięciolecia uplasowała się w drugiej dziesiątce potęg gospodarczych świata pod względem wolumenu obrotów handlowych. W tym roku reprezentowane podczas forum będą następujące sektory:

ELEKTROMOBILNOŚĆ
to atrakcyjny temat z ogromnym potencjałem do tworzenia współpracy biznesowej i partnerstwa między firmami w Polsce i na Tajwanie, zwłaszcza w sektorze autobusów elektrycznych na Tajwanie, ponieważ rząd Tajwanu planuje zbudować kompleksową elektryfikację w transporcie publicznym do 2030 roku. Wszystkie autobusy na paliwa kopalne będą wycofane i zastąpione autobusami elektrycznymi.

Polska jest jednym z głównych producentów baterii do pojazdów i autobusów elektrycznych, a także podzespołów i części zamiennych do pojazdów w UE.

SMART CITIES
Unia Europejska stawia inwestycje w Smart Cities jako jeden z priorytetów. Miasta smart to  głównie wykorzystanie nowoczesnych technologii IT w służbie mieszkańcom, ale także zrównoważony rozwój miast, zarówno pod względem transportu, gospodarki przestrzennej, jak i samego społeczeństwa oraz inicjatywy podjęte na rzecz ekologii, zero-emisyjności czy polepszenia jakości życia. Przyszłość polskich i tajwańskich miast to właśnie inteligentne miasta- mamy nadzieję, na wykorzystanie naszego spotkania do poznania najlepszych praktyk z Polski i Tajwanu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszą rejestrację on-line
REJESTRACJA

Zapraszamy do dyskusji dot. ww sektorów oraz do udziału w rozmowach biznesowych z tajwańskimi podmiotami!

Pozdrawiam,

Monika Sasiak

Zastępca Dyrektora

Biuro Współpracy z Zagranicą

t:    22 630 97 23

e:   msasiak@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza I Dbamy o przedsiębiorczość
ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa

          

Best regards,

Monika Sasiak

Deputy Director

Foreign Relations Department

p:    22 630 97 23

e:   msasiak@kig.pl

Polish Chamber of Commerce I We care about entrepreneurship
4 Trebacka st., 00-074 Warsaw