,,reSTART zmiany, które budują''

,,reSTART zmiany, które budują''

Jesteś przedsiębiorcą lub przedsiębiorczynią? W przeszłości zamknąłeś/aś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Brawo!

Stworzyliśmy dla Ciebie i Twoich pracowników program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa. Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, a dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy, otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń. Networking wśród przedsiębiorców i przedsiębiorczyń pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

Projekt jest przeznaczony dla firm, które zamknęły swoją działalność w przeciągu ostatnich dwóch lat  i otworzyły ponownie, w przeciągu ostatniego pół roku. 

Przedsiębiorcy bezpłatnie w ramach pomocy de minimis otrzymają badanie luk kompetencyjnych, szkolenie dobrane do każdego przedsiębiorcy na podstawie badania luk kompetencyjnych z prawa, finansów, marketingu, kompetencji miękkich oraz pracę z mentorem.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/restart/ oraz bezpośrednio u koordynatorki rekrutacji projektu: 

Agnieszka Tomaszewska  

Tel.  730 13 42 72  

 E-mail: a.tomaszewska@fundacjakobiet.org