Nowy kurs Akademii PARP – „Zarządzanie kryzysowe w MŚP”

Nowy kurs Akademii PARP – „Zarządzanie kryzysowe w MŚP”

Dla małych i średnich przedsiębiorstw obecna sytuacja związana z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 stanowi niemałe wyzwanie, dlatego tak ważne w tym trudnym okresie są wszelkie decyzje podejmowane przez przedsiębiorców. Powstały wskutek pandemii kryzys może dotknąć każde, także dotychczas świetnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, jednak kluczem do jego przezwyciężenia jest właściwa i szybka reakcja zatrudnionego w nim zespołu, która często zadecyduje o „być albo nie być” firmy na rynku. Gdzie zatem szukać pomocy w trudnych dla firmy sytuacjach?

Akademia PARP wychodzi naprzeciw potrzebie przedsiębiorców dbających o prawidłowe działanie własnej firmy w większości, także tych niełatwych, sytuacji rynkowych i rozszerza swoją ofertę o kurs Zarządzanie kryzysowe w MŚP, na który można zapisać się już dziś.

Dzięki udziałowi w kursie Zarządzanie kryzysowe w MŚP:

  • dowiesz się o możliwych przyczynach i objawach sytuacji kryzysowych w firmie,
  • poznasz symptomy kryzysu w różnych obszarach (np. produkcji, sprzedaży, zatrudnienia, zarządzania itp.),
  • rozszerzysz swoją wiedzę z zakresu zarządzania kryzysowego, zbierzesz merytoryczne i praktyczne informacje na temat prawidłowych reakcji w sytuacjach kryzysowych,
  • zapoznasz się ze skutecznymi metodami koordynacji działań w przypadku wystąpienia zagrożeń w MŚP,
  • nauczysz się, jak dopasować strategię do nowej sytuacji,
  • dowiesz się, jak skutecznie komunikować się w sytuacjach kryzysowych,
  • dowiesz się o tym, jaki wpływ na strategię antykryzysową ma kultura organizacji, struktura kosztów, sposób zarządzania.

Obecnie w ofercie Akademii PARP znajduje się 20 bezpłatnych kursów e-learningowych, które oferują wiedzę w dziedzinach takich jak: finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste. Kursy przygotowywane są przez profesjonalistów i pozwalają nie tylko na opanowanie wiadomości z powyższych obszarów, ale także umożliwiają zdobycie certyfikatów bez konieczności wychodzenia z domu.

Kurs Zarządzanie kryzysowe w MŚP ukazał się 14 września 2020 r. na platformie edukacyjnej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – Akademii PARP.

Zapraszamy do zapisów już dziś. Kliknij tutaj.

 

żródło: parp.gov.pl