Szkolenie on-line pt. „Negocjacje i obrona ceny na rynkach zagranicznych”

Szkolenie on-line pt. „Negocjacje i obrona ceny na rynkach zagranicznych”

Bezpłatne szkolenie on-line i konsultacje indywidualne w zakresie negocjacji i obrony ceny.

Zapraszamy przedsiębiorców z Warmii i Mazur na szkolenie „Negocjacje i obrona ceny na rynkach zagranicznych”. Podczas szkolenia dowiecie się m.in. jak przygotować się do rozmów na różnych rynkach zagranicznych, jak przeprowadzić proces sprzedaży, by mieć przewagę w negocjacjach, jak dobrać styl, strategię i techniki negocjacji do zagranicznego kontrahenta, jak rozpoznać triki, manipulacje negocjacyjne oraz umiejętnie na nie reagować.

 

Szkolenie odbędzie się 6 października 2020 (wtorek) w formie on-line. Zarejestrowani uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają od nas link do szkolenia.

 

Dzień później, 7 października 2020 (środa) zapraszamy na indywidualne konsultacje eksportowe w zakresie negocjacji, sprzedaży oraz kontraktów międzynarodowych. Konsultacje odbędą się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Prawocheńskiego 2 (Kortowo).

 

Szkolenie i konsultacje indywidualne poprowadzi Grzegorz Bratek, który posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych. Prowadził negocjacje w ponad 30 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych. Był odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych.

 

Udział w szkoleniu i konsultacjach indywidualnych jest bezpłatny.

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

 

Na zgłoszenia czekamy do 02.10.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Szkolenie i konsultacje indywidualne organizowane są w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014-2020 oraz ze środków budżet państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

 

 

Pozdrawiam

 

Joanna Popiel-Królik

 

Konsultant Enterprise Europe Network

 

Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Centre for Innovation and Technology Transfer

University of Warmia and Mazury in Olsztyn

Ul. Prawocheńskiego 2, PL 10-720 Olsztyn

T: +48 89 523 43 00

www.ciitt.uwm.edu.pl               

 


Pliki do pobrania