„Fundusze Europejskie na rozwój firmy” - bezpłatne spotkanie informacyjne

„Fundusze Europejskie na rozwój firmy” - bezpłatne spotkanie informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na rozwój firmy”.

W spotkaniu udział wziąć mogą wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem wsparcia unijnego na rozwój własnej działalności gospodarczej . Podczas spotkania przedstawione zostaną warunki i zasady udzielania refundacji na szkolenia i doradztwo oraz preferencyjnych pożyczek dla właścicieli firm.

Termin: 20 października 2020 r. w godzinach 10:00 – 13:00.

Miejsce: Hotel Młyn, 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 132.

Warunki uczestnictwa:

1.         przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy lpielblag@warmia.mazury.pl do 15 października 2020 r. do godz. 13:00,

2.         potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo na stronie:

https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/6920/spotkanie-informacyjne-fundusze-europejskie-na-rozwoj-firmy-elblag-20102020-r

 

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie powyższej informacji zainteresowanym osobom oraz zamieszczenie ogłoszenia o spotkaniu na stronie internetowej i/lub tablicy ogłoszeń Urzędu (ogłoszenie w załączeniu).

Dla osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu, w załączeniu przesyłam formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania.

 

Pozdrawiam

Magdalena Zegzuła

Starszy Inspektor

 

Departament Koordynacji Promocji

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu

 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA

WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Biuro Regionalne w Elblągu

 

82-300 Elbląg

ul. Zacisze 18

 

T: 55 620 09 13/14/16

E:  lpielblag@warmia.mazury.pl

W: funduszeeuropejskie.gov.pl

W: rpo.warmia.mazury.pl

Facebook

 

Punkt czynny:

Poniedziałek: 8:00 – 18:00

Wtorek – piątek: 7:30 – 15:30 

 

 Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca br. w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Elblągu wznowiono bezpośrednią obsługę klientów. Ze względu na stan epidemii oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców województwa, osobiste wizyty interesantów w Punkcie Informacyjnym odbywać będą się po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu (w tym godziny) wizyty. Zachęcamy przede wszystkim do kontaktu mailowego i telefonicznego.

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynnosci podjętych na ich podstawie.

 

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mfipr.gov.pl.

 

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przekazanych w korespondencji mailowej jest Województwo Warmińsko-Mazurskie w zakresie zadań realizowanych przez Zarząd Województwa  Warmińsko Mazurskiego z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Emilii Plater 1.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie interntowej  https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/5452/klauzula-rodo.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD): iod@warmia.mazury.pl.


Pliki do pobrania