Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur

Samorząd Województwa uruchomił Warmińsko-Mazurską Platformę Przedsiębiorczości Warmii i Mazur www.biznes.warmia.mazury.pl

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur powstała z myślą o przedsiębiorstwach z regionu, osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszystkich osobach poszukujących informacji gospodarczej z województwa warmińsko-mazurskiego. Ideą tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie.

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur dostępna jest również na Facebooku (https://www.facebook.com/PlatformaPrzedsiebiorczosciWiM/).  Zapraszamy do odwiedzania strony i polubienia profilu Platformy Przedsiębiorczości Warmii i Mazur na Facebooku.

Instytucje zainteresowane zamieszczeniem ich oferty oraz aktualnych informacji na Platformie zachęcamy do kontaktu z Biurem Przedsiębiorczości Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie (biznes@warmia.mazury.pl), które jest inicjatorem pomysłu.