Ostatnia szansa, by dostać 3 mln na rozwój Twojej firmy!

Ostatnia szansa, by dostać 3 mln na rozwój Twojej firmy!

Wzornictwo to jedna z dziedzin, która stoi na pograniczu sztuki i biznesu. Czy design przekłada się na sukces produktu lub usługi? Co to właściwie jest design? W jaki sposób dzięki designowi możesz wyróżnić się na tle konkurencji? Czy są dostępne dotacje unijne, które umożliwią Ci sfinansowanie profesjonalnego audytu wzorniczego i wdrożenia nowego produktu lub usługi? Czy możesz w ramach dotacji zakupić maszyny i urządzenia? Ile pieniędzy możesz uzyskać?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskasz od naszych ekspertów z dziedziny wzornictwa przemysłowego, audytu wzorniczego oraz z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstw.

 

5 czerwca w Elbląskim Parku Technologicznym odbędzie się spotkanie dotyczące wzornictwa i designu, współorganizowane przez Granterę i  Pracodawców Pomorza. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizję Truso.Tv

 

Plan spotkania:

09:00                        Rejestracja uczestników

09:20 – 10:00             Karol Bober (CEO Grantery) opowie jak skutecznie pozyskać 3 mln zł w programie Wzór na konkurencję

10:00 – 10:45             Dominika Czechowsk (CEO Design and Business, wykładowca) opowie jak z sukcesem tworzyć produkty.

10:45 – 12:00             Indywidualne konsultacje, rozmowy kuluarowe przy lunchu

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia