Spotkanie informacyjne - fundusze europejskie

Spotkanie informacyjne - fundusze europejskie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Postaw na rozwój swojej firmy – refundacja szkoleń i doradztwa oraz pożyczki unijne dla MŚP”.

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozwój swojej firmy poprzez dofinansowanie szkoleń i innych usług rozwojowych.  Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady ubiegania się o dofinansowanie na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia, kursy, studia podyplomowe, doradztwo), a także warunki udzielania preferencyjnych pożyczek dla firm.

 

Termin: 26 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00.

Miejsce: Hotel Młyn, 82-300 Elbląg, ul. Kościuszki 132.

Warunki uczestnictwa:

  1. przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy lpielblag@warmia.mazury.pl do 18 kwietnia 2019 r. do godz. 12:00,
  2. potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu).
  3.  

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz agenda spotkania dostępne są na stronie:

https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/5337/spotkanie-informacyjne-postaw-na-rozwoj-swojej-firmy-%E2%80%93-refundacja-szkolen-i-doradztwa-oraz-pozyczki-unijne-dla-msp

 

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie powyższej informacji wśród adekwatnych do tematyki spotkania podmiotów znajdujących się na Państwa terenie oraz zamieszczenie informacji o spotkaniu na stronie internetowej Urzędu i/lub tablicy ogłoszeń (ogłoszenie w załączeniu).

 

Dziękuję i pozdrawiam

Magdalena Zegzuła

Starszy Inspektor

 

Departament Koordynacji Promocji

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu

 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA

WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Biuro Regionalne w Elblągu

 

82-300 Elbląg

ul. Zacisze 18

 

T: 55 620 09 13/14/16

E:  lpielblag@warmia.mazury.pl

W: funduszeeuropejskie.gov.pl

W: rpo.warmia.mazury.pl

 

Punkt czynny:

poniedziałek: 8:00 – 18:00

wtorek – piątek: 7:30 – 15:30 

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

 

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

 

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl