Blockchain Strefa w Elblągu!

Blockchain Strefa w Elblągu!

Blockchain to rewolucyjna technologia, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Według prognoz wielu ekspertów w najbliższej przyszłości blockchain wpłynie nie tylko na świat technologii, ale również na dziedziny takie jak: finanse czy polityka. I dlatego warto przyjrzeć się technologii blockchain bliżej, dowiedzieć się o jej możliwościach i ogromnym wachlarzu jej zastosowań.

I w związku z tym w Elblągu zorganizowana zostanie seria spotkań poświęconych technologii blockchain. Pierwsze spotkanie Blockchain Strefa Elbląg #1 odbędzie się już 31.01.2019 (godz. 18:00 w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego). Wstęp na wydarzenie ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział mogą miłośnicy świata krypto oraz technologii technologii blockchain, jak również Ci, którzy dopiero teraz chcą dowiedzieć się więcej na ten temat.

 

Organizatorem wydarzeń jest Centrum Biznesowo- Technologiczne Chainers Group. Centrum to na co dzień zajmuje się m.in. wdrażaniem autorskiego systemu ESC w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych (system oparty jest na technologii blockchain; umożliwia optymalizację kosztów- do 50% niższe rachunki za prąd, do 100% za ciepło).

 

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/507605959733255/

strona organizatora: https://chainers.net/

 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!