Otwarci na Skandynawię - 2018 - rejestracja firm trwa do 12 października br.

Otwarci na Skandynawię - 2018 - rejestracja firm trwa do 12 października br.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej sesji spotkań biznesowych Open to Scandinavia organizowanej przez Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Spotkania brokerskie odbędą się w Elblągu 18 października 2018 roku.

Głównym celem wydarzenia jest nawiązanie długoterminowej współpracy międzynarodowej pomiędzy polskimi przedsiębiorstwami i firmami ze Szwecji, Finlandii oraz Danii. Rejestracja dostępna na www.b2bharmo.com/ots2018/  . Wczesna rejestracja Państwa firmy jest zachętą dla firm zagranicznych do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Spotkania B2B stanowią niepowtarzalną okazję do bezpośredniej prezentacji oferty swojej firmy oraz nawiązania współpracy ze skandynawskimi firmami. Sprawdź, kto już zgłosił się na spotkania. Zarejestruj się już dziś i bądź widoczny dla skandynawskich firm, które rozważają uczestnictwo w wydarzeniu.

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ?
Dołącz do sesji spotkań biznesowych:

 •          aby jednego dnia osobiście spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Dani, Finlandii i Szwecji,
 •          prezentować, omawiać i rozwijać nowe pomysły projektów na poziomie międzynarodowym,
 •          aby być widocznym w katalogu firm zainteresowanych współpracą z firmami ze Skandynawii,
 •          rozwijać swoją sieć kontaktów biznesowych,
 •          dzielić się doświadczeniami z międzynarodowymi kontaktami biznesowymi.


KOSZT
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Gwarantujemy bufet kawowy oraz lekki lunch.

Konsultanci Enterprise Europe Network zapewniają wsparcie przed, w trakcie, jak i po wydarzeniu pomagając np. sformułować profil firmy niezbędny do rejestracji na platformie b2bHarmo, oferując wsparcie podczas rozmów itp.


LOKALIZACJA
Elbląg, Ratusz Staromiejski

 
WAŻNE TERMINY

Do 12.10.2018

Zarejestruj i opublikuj swój profil - ofertę biznesową firmy i propozycję współpracy. Im lepszy profil, tym więcej otrzymasz zaproszeń na spotkanie. Założenie profilu do niczego nie zobowiązuje. Jesteś widoczny dla rekrutowanych firm z zagranicy.

Do 12.10.2018

Umów się na spotkania biznesowe. Wyślij prośbę o spotkanie do wybranych uczestników. Zaproszenia na spotkania muszą zostać zaakceptowane lub odrzucone.

15.10.2018

Otrzymasz wstępny harmonogram spotkań za pośrednictwem poczty e-mail. Twój harmonogram będzie zawierał czas i numer stolika dla każdego pojedynczego spotkania.

18.10.2018

Dwustronne spotkania twarzą w twarz. Otrzymasz zaktualizowany harmonogram spotkań w recepcji.

14:00 – 16:00

Czas trwania jednego spotkania: 20 min.

 

REJESTRACJA KROK PO KROKU

 1.        Załóż profil w języku angielskim na  platformie www.b2bharmo.com/ots2018/. W tym miejscu masz możliwość opisania oferty firmy oraz propozycje współpracy.
 2.        Kliknij w link aktywujący, który przyszedł na podany adres mailowy (sprawdź spam).
 3.        Edytuj konto (wprowadź logo firmy oraz swoje zdjęcie). Teraz jesteś już widoczny dla firm, które rozważają uczestnictwo w wydarzeniu.
 4.        Obserwuj pojawiające się profile firm na bieżąco, drukuj Katalog dla czytelnego zapoznania się z profilami firm.
 5.        Wysyłaj zaproszenie na spotkanie, akceptuj otrzymane zaproszenia. W przypadku nie zaakceptowania spotkania przez obie strony, rozmowa nie zostanie zaaranżowana.
 6.        Sprawdź w otrzymanym mailem grafiku, o której godzinie masz rozmowy.

 

więcej...