Wolne miejsca w biurze coworkingowym w Elblągu – bez opłat!

Wolne miejsca w biurze coworkingowym w Elblągu – bez opłat!

Podejmujesz się w 2018 realizacji nowego przedsięwzięcia? Szukasz odpowiedniego miejsca do pracy? Albo chcesz nadać swojemu działaniu nowej energii? Jeśli rozwijana czy prowadzona działalność ma wymiar społecznie użyteczny, wpływa na zwiększenie jakości życia Elblążan, to może zainteresuje cię oferta Stowarzyszenia ESWIP.

Dla kogo oferta?
Rusza nabór chętnych do pracy w coworkingu – biurze współdzielonym z innymi użytkownikami. „Ofertę kierujemy do osób, którym bliskie są idee ekonomii społecznej i społeczeństwa obywatelskiego” – zaprasza Ania Śledzińska, koordynatorka Centrum Organizacji Pozarządowych.

Gdzie jest biuro?
Biuro mieści się w centrum Elbląga, przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Łatwo do nas dojechać komunikacją publiczną. Przed budynkiem znajduje się nieodpłatny parking miejski. Do dyspozycji korzystających jest biuro wyposażone w stanowiska komputerowe i drukarkę oraz biurka do pracy na własnym komputerze. Do biura przylega aneks kuchenny. Jest on wyposażony w podstawowy sprzęt i naczynia. „Dbamy o to, by dostępna była kawa i herbata. Użytkownicy również przynoszą swoje ulubione przekąski i dzielą się z innymi” – zachęca Śledzińska.

Niebanalna atmosfera
Zespół ESWIPu dokłada starań, by biuro pracy współdzielonej swoim wyposażeniem i designem wspierało twórczy klimat. „Z biura korzystamy od 2017. Mamy wpływ na wygląd i funkcjonalność tego miejsca, możemy je ulepszać – mówi Aleksandra Grajewska ze Stowarzyszenia Inspiratornia. „Odkąd tu pracujemy czujemy się bardziej „w centrum” wydarzeń, atmosfera współpracy sprzyja rozwijaniu nowych inicjatyw, nie omijają nas informacje o wartościowych szkoleniach i dotacjach” - dodaje.

Co jeszcze?
Decydując się na regularną współpracę można również otrzymać w nieodpłatne użytkowanie szafkę na dokumenty.

Jeśli ktoś jest gotowy do działania, ale jego inicjatywa wymaga dopracowania może skorzystać z doradztwa: „Pomagamy liderom przedsięwzięć społecznych miedzy innymi w zakładaniu organizacji, tworzeniu projektów, pozyskiwaniu środków na realizację przedsięwzięć” – wymienia Ania Śledzińska. „Osoby na bardziej zaawansowanym etapie działania wspieramy w rozwiązywaniu kwestii prawnych czy księgowych” – dodaje. Jest to tylko kilka przykładów wsparcia, z jakiego można nieodpłatnie skorzystać, realizując działania społeczne.

Jak skorzystać z oferty?
Jeśli uważasz, że elbląski coworking to miejsce, jakiego szukasz dla własnej inicjatywy, wypełnij formularz dostępny na stronie Centrum: http://centrumelblag.pl/strefa-organizacji/s/58/oferta. O szczegóły można też dopytać osobiście „na Związku Jaszczurczego 17, szukajcie nas w pokoju 30” – ponawia zaproszenie Śledzińska.