Big Data kluczem do sukcesu nowoczesnej firmy - zapraszamy na VIII edycję Big Data & AI Congress

Big Data kluczem do sukcesu nowoczesnej firmy - zapraszamy na VIII edycję Big Data & AI Congress

Najważniejszym know how współczesnego biznesu jest wiedza o tym jakie dane posiadamy, jak je rozumieć oraz jak wykorzystać je biznesowo. Big Data stanowi klucz do sukcesu nowoczesnej firmy i podnoszenia jej konkurencyjności w dynamicznie zmiennym środowisku biznesowym - dlatego też zapraszamy na VIII już edycję Big Data & AI Congress, który odbędzie się 18 - 19 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Podczas wiosennej edycji wydarzenia przedstawione zostaną tematy między innymi z zakresu wykorzystania AI w cyberbezpieczeństwie, tajników mechanizmów i narzędzi AI i Machine Learning, wpływu automatyzacji i robotyzacji na rynek pracy i produkcję czy zarządzania tożsamością w erze Internetu.

To strategiczne spotkanie już na stałe wpisało się w biznesowe kalendarze, gromadząc najważniejszych przedstawicieli reprezentujących obszar pomysłu, wiedzy i technologii największych firm krajowych i globalnych wszystkich sektorów biznesu. Jest także doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji biznesowych dla wszystkich liderów, którzy chcą wyznaczać kierunki rozwoju.

Wśród Prelegentów VII edycji Kongresu znaleźli się, m.in.:
  • Artur  Waliszewski, Regional Business Director CEE, Google
  • Krzysztof Bajołek, Founder, Answear.com
  • Przemysław Cieszyński, Członek Zarządu, Bank Gospodarstwa Krajowego
  • Adam Tychmanowicz, Prezes, Neptis, Współtwórca aplikacji Yanosik
  • Janusz Wróbel, Prezes Zarządu, Neurosoft

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z VII Big Data & AI Congress na stronie: http://bigdatacee.pl/fotorelacje/

 źródło: www.paih.pl