Przedsiębiorco podnieś kompetencje swoje i swoich pracowników ze środków unijnych!

Przedsiębiorco podnieś kompetencje swoje i swoich pracowników ze środków unijnych!

PRZYJDŹ NA SPOTKANIE INFORMACYJNE 15 LUTEGO DO ELBLĄGA BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY!!! Z wielką przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” dysponuje środkami unijnymi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur na dofinansowanie do 80% wartości każdej usługi rozwojowej tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, doradztwa i innych bez ograniczeń dla branży, tematyki szkoleń, wartości usługi i miejsca jej realizacji.

Środki dostępne są do 31 marca 2019r.w ramach popytowego systemu dystrybucji, bezpośrednio od Operatora czyli Stowarzyszenia „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, który dysponuje kwotą ponad 37mln zł.

Każdemu przedsiębiorcy oferujemy do 70 000,00 złotych.

ZAPRASZAMY 1 lutego 2018 r. o godzinie 11.00 na bezpłatne spotkanie informacyjne do Hotelu Elbląg w Elblągu ul. Stary Rynek 54-59, sala konferencyjna
W trakcie spotkania przedstawimy Państwu szczegółowe informacje o projekcie, ścieżkę wsparcia, będzie też możliwość osobistych konsultacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, proszę o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 727-022-531 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@screp.pl do dnia 13.02.2018 r. W załączeniu przesyłamy, krótką informację o projekcie i druk formularza zgłoszeniowego do projektu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 


Pliki do pobrania