Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery 2018

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery 2018

W dniach 18-21 stycznia 2018 r. Poznań stanie się areną jednego z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży rolniczej - Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery 2018.

POLAGRA PREMIERY to wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku rolniczym. Odbywające się w cyklu dwuletnim targi są miejscem prezentacji najnowszych trendów i innowacjach rozwiązań, pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych.

Targi służą promocji polskich producentów oraz rozwój wymiany handlowej pomiędzy polskimi przedsiębiorcami i kontrahentami z zagranicy. W tym celu powstał Program Hosted Buyers, w ramach którego na targi do Poznania zapraszani są kupcy zza granicy.

Program Polagra Premiery 2018 Hosted Buyers skierowany jest do importerów, dealerów i dystrybutorów maszyn oraz urządzeń rolniczych. Jego uczestnikami mogą zostać osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych w firmach, dobierane według ścisłych kryteriów kwalifikacyjnych.

Osoby zakwalifikowane do programu tworzą grono gości VIP Targów otrzymując bezpłatne zakwaterowanie, catering, wsparcie zespołu targów przed wystawą oraz w jej trakcie, a także inne benefity.

Więcej informacji na temat Programu Hosted Buyers oraz samych targów mogą Państwo znaleźć w załączonym folderze, na stronie www.hostedbuyers.eu oraz na stronie www.polagrapremiery.pl. (PAIH)

źródło: paih.pl