Drugie życie budynków

Drugie życie budynków

Zapraszamy na pierwszą w Polsce konferencję, poświęconą problemowi rewitalizacji i nadawania istniejącej zabudowie nowej funkcji. Jednym z tematów przewodnich wydarzenia jest wpływ inwestorów na rewitalizację obszarów miejskich w kraju. Konferencja „Drugie życie budynków” odbywa się w warszawskim hotelu Bristol, 7 września 2017 roku.

Podczas konferencji eksperci i uczestnicy dyskutować będą nie tylko o stronie biznesowej procesów nadawania budynkom nowego życia, ale także o wpływie strategicznych inwestorów na rewitalizację miasta, aspektach prawnych, technicznych i architektonicznych. Partnerem konferencji zostało miasto Łódź, które jest beneficjentem szeroko zakrojonej polityki rewitalizacyjnej.

W gronie panelistów znaleźli się m.in.: Paweł Buchman (Dyrektor Nieruchomości w Orange Polska), Anna Górska-Kwiatkowska (MRICS, Associate, Landlord Representation Manager, Office Department, Cushman & Wakefield), Michal Rokosz (MRICS, Dyrektor ds. Finansowania Nieruchomości, Corporate Banking Department, HSBC BANK), Marek Janiak (Architekt Miasta, Miasto Łódź), Agata Demuth (Partner odpowiedzialny za Praktykę Nieruchomości, Schoenherr).

Pełna lista i program: http://drugiezyciebudynkow.pl/program

Wersja anglojęzyczna http://drugiezyciebudynkow.pl/agenda

Inicjatorem i Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Orange. (Blue Evine)

źródło: paih.pl