PAIH otwiera polskim firmom dostęp do 8,5 tys. kontrahentów w Wietnamie

PAIH otwiera polskim firmom dostęp do 8,5 tys. kontrahentów w Wietnamie

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Wietnamie nawiązało współpracę z National One-Stop Services and Investments Organisation (NSO), która zarządza największą wietnamską platformą informacyjną na temat lokalnych firm i okręgów przemysłowych. - NSO to wypróbowany partner, pomagający sprawnie wejść na rynek Wietnamu - przekonuje Piotr Harasimowicz, szef wietnamskiego oddziału PAIH.

Podpisanie umowy współpracy z NSO pozwala PAIH korzystać z zasobów platformy oraz przekazywać dane polskim przedsiębiorcom. - Firma z Polski nie tylko zyskuje dostęp do bazy wietnamskich kontrahentów. W grę wchodzą również wspólne konferencje, targi, eventy oraz programy edukacyjne. Zwłaszcza te ostatnie są bardzo mocną stroną NSO - tłumaczy Piotr Harasimowicz.

Działająca od dwudziestu lat National One-Stop Services and Investments Organisation wyspecjalizowała się w rozwoju i rozbudowie infrastruktury przedsiębiorczej Wietnamu, a zwłaszcza stref przemysłowych. Organizacja zarządza informacjami o ponad 8,5 tys. firm funkcjonujących w Wietnamie, jak również na temat 113 tamtejszych parków przemysłowych oraz 53 okręgów administracyjnych. (PAIH)

Więcej informacji: www.paih.gov.pl/20170802/PAIH_otwiera_pl_firmom_dostep_do_8tys_kontrahentow_w_Wietnamie