Dni Otwarte Funduszy Europejskich

 Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Ogólnopolska akcja promocyjna realizowana będzie od 18 do 21 maja 2017 roku. Organizatorami są Ministerstwo Rozwoju we współpracy z instytucjami zajmującymi się Funduszami Europejskimi w naszym kraju.

Otwarte dni to doskonała okazja, by beneficjenci środków unijnych po raz kolejny pochwalili się swoimi osiągnięciami. Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu będzie można uzyskać możliwość dodatkowej promocji projektu i zostać uczestnikiem ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Największą szansę na promocję będą miały projekty zapewniające proste i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym żyje się lepiej - wpływające na rozwój otoczenia, miasta, wsi, kraju, ale też przedsiębiorczości i rozwój osobisty.

Żeby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych są wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

Więcej informacji na stronie internetowej www.dniotwarte.eu