Dla przedsiębiorstw współpracujących ze Skandynawią

 Dla przedsiębiorstw współpracujących ze Skandynawią

„Otwarci na Skandynawię" jest kolejnym etapem promocji gospodarczej samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, która jest skierowana na biznes z krajów skandynawskich. Tym razem poszukujemy firm z regionu, które są zainteresowane eksportem do Norwegii lub podwykonawstwem na rzecz tamtejszych firm.

Dotychczasowe działania samorządu opierały się przede wszystkim na misjach przyjazdowych i wyjazdowych, bezpośrednich spotkaniach i kontaktach oraz kampaniach promocyjnych. Na potrzeby inwestorów z Europy oraz naszego kraju przygotowano ponadto nowe narzędzie – kalkulator inwestycyjny, w którym można porównać koszty pracy oraz ulgi podatkowe w poszczególnych państwach.

W tegorocznej – piątej już edycji - „Otwartych na Skandynawię”, która odbędzie się 14 września 2017 roku w Elblągu, wezmą również udział przedstawiciele firm z norweskiego Stavanger. Do 28 lutego 2017 firmy z województwa warmińsko-mazurskiego, które są zainteresowane eksportem do Norwegii lub podwykonawstwem na rzecz tamtejszych firm, mogą zgłaszać swój udział w tym przedsięwzięciu.

Wypełniony formularz należy wysyłać na adres mailowy: a.bailey@warmia.mazury.pl.

Formularz do pobrania tutaj
Źródło: Wrota Warmii i Mazur