Forum Gospodarcze Polska - Tunezja

Forum Gospodarcze Polska - Tunezja

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają polskie firmy na Forum Gospodarcze Polska - Tunezja, które odbędzie się 14 lutego o godz. 10:00 w siedzibie KIG (ul. Trębacka 4, sala 205).

Podczas Forum przekazane zostaną informacje nt. tunezyjskiej gospodarki oraz możliwości współpracy w obszarze wymiany handlowej i inwestycji. Po zakończeniu części oficjalnej odbędą się rozmowy B2B z przedstawicielami firm tunezyjskich. Organizatorzy zapewniają polsko-francuskie tłumaczenie symultaniczne. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Delegacja biznesu tunezyjskiego składać się będzie z 20 firm reprezentują sektory: rolno-spożywczy, przetwórstwo i konfekcjonowanie owoców i warzyw, import i eksport świeżych owoców i warzyw (daktyle, karczochy, suszone pomidory), konserwy rybne, słodycze oraz nowoczesne wyroby dekoracyjne, wyroby rękodzieła i rzemiosła artystycznego (wyroby skórzane, tekstylne), artykuły wyposażenia wnętrz oraz sektor kolejowy (zakup wagonów osobowych i towarowych).

Osoby zainteresowane zapraszamy do zgłoszenia uczestnictwa za pośrednictwem poniższego formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0-8RAOySLe_Sj-6fYf40HaogCG9VWZECSXqMQe_VM3ediww/viewform

Organizatorem misji przyjazdowej firm z Tunezji jest Tunezyjskie Centrum Promocji Eksportu - CEPEX. (Polska Agencja Inwestycji i Handlu/KIG)