Forum Gospodarcze Polska-Senegal

Forum Gospodarcze Polska-Senegal

Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Agence Nationale pour la Promotion de l'Investissement et des Grands Travaux (APIX) zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Senegal, które odbędzie się w dniu 27 października 2016 r. w godzinach 16.00-20.00 w Warszawie.

Forum, zorganizowane z okazji oficjalnej wizyty w Polsce prezydenta Senegalu pana Macky'ego Salla, będzie okazją do przeprowadzenia rozmów z przedstawicielami administracji rządowej, jak i przedsiębiorcami senegalskimi, a także do zapoznania się z programem rozwoju Senegalu - „Plan Sénégal Emergent” i możliwościami współpracy w ramach tego programu.

Więcej o programie na:
http://www.goafrica.gov.pl/2016_pazdziernik_aktualnosci_senegalskie_projekty_rzadowe 

Swój udział w misji zapowiedzieli najważniejsi ministrowie gospodarczy rządu senegalskiego - gospodarki i finansów, rolnictwa, przemysłu i kopalń. Towarzyszyć im będą przedstawiciele firm z sektorów rolno-spożywczego, turystycznego, infrastrukturalnego, wydobywczego i  energetycznego. 

Po stronie polskiej udział w forum weźmie prezydent RP pan Andrzej Duda oraz członkowie kierownictwa Ministerstwa Rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w forum uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji - w nieprzekraczalnym terminie do 21/10/2016 - za pośrednictwem formularza rejestracyjnego: 
http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?Poland_Senegal_Economic_Forum (PAIiIZ)