Czekamy na najlepsze projekty promocyjne

Czekamy na najlepsze projekty promocyjne

Rusza kolejna edycja konkursu PRO Warmia i Mazury dla samorządów lokalnych i instytucji otoczenia biznesu z naszego województwa.

W tym roku projekty promocyjne można zgłaszać w dwóch kategoriach: promocja ogólna oraz promocja gospodarcza.

W każdej z kategorii przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienie. W zmaganiach mogą wziąć udział samorządy lokalne z województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje otoczenia biznesu – w tym parki technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, stowarzyszenia, biura obsługi inwestorów itp. Szczegóły – wraz z regulaminem konkursu i formularzem zgłoszeniowym - można TUTAJ

Zgłoszenia można nadsyłać od 15 września do 15 października. Laureatów poznamy 9 listopada podczas uroczystej gali kończącej pierwszy dzień Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmia i Mazury (Festiwal odbędzie się 9 i 10 listopada w Ostródzie).

Konkurs PRO Warmia i Mazury odbywa się już po raz piąty. W zeszłym roku w kategorii promocja gospodarcza bezkonkurencyjny był projekt Stowarzyszenia Elbląg Europa (Światowy tydzień przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach), natomiast wyróżnienie otrzymał Elbląski Park Technologiczny (Miejsce spotkań nauki i biznesu). W kategorii promocja ogólna zwyciężył projekt Urzędu Miejskiego w Giżycku za plebiscyt organizowany na portalu MazuryAktywnie.pl.

 

 

Źródło: Wrota Warmii i Mazur