Szkolenie z zarządzania produkcją

Szkolenie z zarządzania produkcją

Uprzejmie informujemy, że ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii organizuje w dniach 22-23 września 2016 r. szkolenie z zakresu zarządzania produkcją pt. „Podstawy Lean Manufacturing – międzynarodowe standardy zarządzania produkcją”.

Szkolenie przeprowadzone będzie przez pana Andrzeja Jóźwiaka z firmy Open Horizon Consulting Sp. z o.o., który od 17 lat zajmuje się zarządzaniem jakością i usprawnianiem procesów. Kierownik wielu projektów usprawniających procesy oraz programów zarządzania jakością i zarządzania procesami (BPMS) w przemyśle i produkcji, bankowości, energetyce wytwórczej oraz sektorze paliwowo-energetycznym. Doświadczony Lean Six Sigma Black Belt i kierownik wielu projektów usprawniających i programów zarządzania procesami oraz zarządzania jakością m.in. w ZE PAK S.A., BZWBK SA, Lukas BANK S.A. Autor i wykonawca programów szkoleniowych z zakresu zarządzania procesami, lean management oraz six sigma dla takich firm jak: KGHM Polska Miedź, ENEA Wytwarzanie, Meble VOX, AIDA, NEUCA, a także wykładowca na Uniwersytecie ekonomicznym w Poznaniu z zakresu Lean Manufacturing. Ma na swym koncie ponad 2000 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów.

Szkolenie to skierowane jest wyłącznie do przedstawicieli firm produkcyjnych mających siedzibę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Ramowy program szkolenia można podejrzeć tutaj.

Od 10.09.2016 r. rozpoczynamy rekrutację. W celu deklaracji swego udziału należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona (max 20 osób).

 

 

 

Źródło: umw.edu.pl