Co głów kilka to nie jedna, czyli networking w skandynawskim stylu

Co głów kilka to nie jedna, czyli networking w skandynawskim stylu

Elbląska Izba Gospodarcza – Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie networkingowe, które odbędzie się w sobotę, 17 września na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku. Zaczynamy o godz. 10:30. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

O co chodzi z tym networkingiem? Głównym celem spotkań networkingowych jest nawiązanie nowych, wartościowych relacji, które ułatwią nam prowadzenie biznesu. Networking jest również sposobem promocji swojej osoby i oferowanych usług, umożliwia konfrontację poglądów oraz doświadczeń. Jak to wygląda w praktyce? Podczas spotkania poznajemy się w trakcie rozmów, opowiadamy o tym, czym się zajmujemy, wymieniamy wizytówki. Tworzymy sieć kontaktów, która pozwala nam na zdobycie środków, umiejętności czy informacji, do których dotąd nie mieliśmy dostępu.
W trakcie spotkania organizowanego przez Elbląska Izbę Gospodarczą zaplanowano poczęstunek w Restauracji Finka przy Sand Valley oraz możliwość nieodpłatnego skorzystania z pola golfowego. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia oraz możliwość rejestracji
tutaj.


Patronem medialnym Elbląskiej Izby Gospodarczej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

Elbląska Izba Gospodarcza
 
 
 
Źródło: portel.pl