Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców kończy swoje funkcjonowanie przy PARP

Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców kończy swoje funkcjonowanie przy PARP

Uprzejmie informujemy, iż Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT” będzie funkcjonował w obecnej formule do 25 sierpnia br. Związane jest to z połączeniem z portalem biznes.gov.pl, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju, które będzie kontynuowało działania e-PUNKTU.

Uprzejmie informujemy, iż Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT”, prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, będzie funkcjonował w obecnej formule do 25 sierpnia br. Związane jest to z połączeniem z portalem biznes.gov.pl, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju, które będzie kontynuowało działania e-PUNKTU. Materiały tematycznie powiązane z e-PUNKTEM będą zamieszczana w sekcji "Dla Przedsiębiorcy": www.biznes.gov.pl/przedsiebiorcy/biznes-w-polsce/prowadze-firme/relacje-z-konsumentem.

Dziękujemy naszym Użytkownikom za korzystanie z serwisu oraz Partnerom za współpracę. Cieszymy się, że podczas blisko sześcioletniego funkcjonowania przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, e-PUNKT mógł przyczynić się do poszerzania wiedzy na temat prawa obrotu elektronicznego oraz możliwości wykorzystania Internetu.

Zachęcamy do korzystania ze strony biznes.gov.pl, która jest kompleksowym źródłem informacji na temat prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców na każdym etapie. Znajdują się tam szczegółowe informacje jak zarejestrować działalność, rozliczać podatki, zgłosić siebie i swoich pracowników do ubezpieczeń, gdzie szukać partnerów i jak bezpiecznie prowadzić biznes. Ponadto, na portalu użytkownik może uzyskać informacje o wymaganych procedurach i formalnościach administracyjnych oraz sposobie ich realizacji.

Autor: Paweł Chaber