INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku chińskim? WyślijDrukujPobierz

INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku chińskim? WyślijDrukujPobierz

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie zapraszają Państwa na szkolenie pt. INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak...

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie zapraszają Państwa na szkolenie pt. INFORMATORIUM RYNKOWE – Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku chińskim?

 

Polska na liście importerów zajmuje wg metodologii Eurostat 8 miejsce z kwotą 10,5 mld euro, natomiast w eksporcie Unii Europejskiej, Polska znajduje się na miejscu dwunastym.

Wejście na rynek chiński nadal stanowi dla polskich firm trudne wyzwanie. Na przeszkodzie stają m.in. pozataryfowe bariery w dostępie do rynku chińskiego.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają wiele cennych wskazówek i porad dotyczących skutecznego prowadzenia biznesu z azjatyckim partnerem.

 

Szkolenie odbędzie się dnia 29 września 2015 r. w siedzibie Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, w Dużej Sali Konferencyjnej.

 

Na szkolenie zapraszamy przedsiębiorców z regionu Warmii i Mazur, którzy współpracują lub planują rozpocząć działalność na rynku chińskim.

 

Szkolenie przeprowadzi Pan Radosław Pyffel - Prezes Centrum Studiów Polska Azja, think tanku zajmującego się sprawami Azji, wieloletni współpracownik biznesu, uczelni wyższych, instytucji publicznych i mediów (w kraju i zagranicą), wykładowca, komentator, autor reportaży i artykułów oraz trener. Aktualnie prowadzi w Chinach kilka projektów wielobranżowych.

 

Chętnych Państwa do uczestnictwa w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego do konsultantów Enterprise Europe Network:

1) Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl, tel: 89 535 67 83.

2) Magdalena Pętlak, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel: 89 535 67 82.

 

bądź faksem na numer: 89 521 12 60.

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 25 września 2015 r., do godziny 14:00.

 

W załączeniu przesyłamy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!