Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne

Zaproszenie na spotkanie informacyjne "Działanie 1.4. PO PW - Wzór na konkurencję -Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie finansowe oraz podnieść innowacyjność firmy"

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy Państwa do  udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym Działanie 1.4 POPW „Wzór na konkurencję- Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie finansowe oraz podnieść innowacyjność firmy”. 

 

Spotkanie jest  współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

 

Miło nam poinformować, że Firma Akademia Biznesu MDDP jest Wykonawcą odpowiedzialnym za realizację usługi polegającej na kompleksowej organizacji spotkań informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów i beneficjentów działań Programów Operacyjnych: Inteligentny Rozwój, Wiedza Edukacja i Rozwój oraz Polska Wschodnia organizowanych na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Spotkania będą się odbywały się w 5 miastach Polski Wschodniej:

 

Białystok 11 sierpnia 2016 r.

Olsztyn 12 sierpnia 2016 r.

Kielce 18 sierpnia 2016 r.

Rzeszów 19 sierpnia 2016 r.

Lublin 24 sierpnia 2016 r.

 

Szczegóły dotyczące spotkań oraz program znajduję się w poniższym linku:

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/spotkania-informacyjne-dotyczace-wykorzystania-wzornictwa-przez-mikro-male-i-srednie-przedsiebiorstwa-w-ramach-dzialania-14-programu-polska-wschodnia/  REJESTRACJA:

 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie http://popw.parp.gov.pl/wez-udzial-w-projektach-szkoleniach-i-konferencjach-popw/wzor-na-konkurencje-cykl-spotkan-informacyjnych

 

Rejestracji mogą Państwo dokonać najpóźniej do dnia 08.08.2016r. do godz. 12.00