ELKOP S.A.


Położenie nieruchomości:
Miasto / Ulica:
Elbląg
Powiat:
Elbląg
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Osoba kontaktowa:
Imię i nazwisko:
Anna Kosznik
Telefon:
570663383
E-mail:
anna.kosznik@elkop.pl

Informacje dotyczące nieruchomości:
Cena wynajmu / sprzedaży lokalu:
36 PLN/m2 włączając 23% VAT
Powierzchnia nieruchomości (m2):
38
Ilość kondygnacji:
3
Rok oddania do użytku:
2018

Charakterystyka lokalu
Posiadamy lokale biurowy o powierzchniach  36,7 m² do 41,52 m², na pierwszym oraz drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP S.A. w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej.
 
Budynek został w całości wyremontowany w 2018 roku, posiada lokale biurowe o wysokim standardzie.
Stawka miesięcznego czynszu wynosi [b]30zł netto za 1m²[/b]. W stawce zawarta jest opłata za centralne ogrzewanie, wodę wraz z odprowadzeniem ścieków oraz udział Najemcy w kosztach utrzymania części wspólnych. Najemca uiszcza jedynie opłatę za energię elektryczną rozliczaną z podlicznika oraz we własnym zakresie podpisuje umowę z operatorem usług telekomunikacyjnych.
W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kaucji, na rzecz Wynajmującego, w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.
Budynek położony jest centrum w Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.

Lokale posiadają instalację światłowodową oraz domofonową. Do dyspozycji naszych Klientów, zostały udostępnione aneksy kuchenne.

Dodatkowe informacje:
Osoby do kontaktu:
Anna Kosznik 570 663 383 600 805 192
Data przygotowania oferty:
06.12.2018
Uwagi:
http://elkop.pl/?sub=elblag

Zdjęcia nieruchomości: