AMG Investments Sp. z o.o. Sp.k.


Położenie nieruchomości:
Miasto / Ulica:
Elbląg, Stoczniowa 2, 2640 m2
Powiat:
Elbląski
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Osoba kontaktowa:
Imię i nazwisko:
Sylwia Drewek
Telefon:
601 97 33 88
E-mail:
sylwia.drewek@elzamdom.pl

Informacje dotyczące nieruchomości:
Cena wynajmu / sprzedaży lokalu:
20 PLN/m2 netto PLN/m2 włączając 23% VAT
Powierzchnia nieruchomości (m2):
2640 m2
Ilość kondygnacji:
5
Rok oddania do użytku:
1938

Charakterystyka lokalu
Powierzchnia przeznaczona do wynajmu znajduje się w budynku o powierzchni 20.320 m2 położonym przy ul. Stoczniowej w Dzielnicy Przemysłowej Elbląga, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Elbląskiego i basenu portowego. Teren, na którym znajduje sie budynek jest zamknięty i chroniony, co zapewnia bezpieczeństwo prowadzenia działalności. Obiekt jest budynkiem 5-kondygnacyjnym. Posiada stolarkę aluminiową w kolorze czerwonym. Wyposażony jest we wszystkie media oraz 2 windy osobowe i windę towarową o udźwigu 3 ton.
Wolne do zagospodarowania powierzchnie znajdują się:
- na III piętrze - powierzchnia 1.674 m2 usytuowana od strony południowej ( z widokiem na basen portowy ) i od strony zachodniej ( z widokiem na Kanał Elbląski )
- na IV piętrze - powierzchnia 960 m2 również z widokiem na basen portowy i Kanał Elbląski.
Powierzchnie są w stanie surowym i wymagają adaptacji zgodnie z oczekiwaniami Klienta wg. opracowanego wcześniej i zaakceptowanego przez Strony projektu. Istnieje możliwość zarówno połączenia obu powierzchni jak też ich podziału na powierzchnie dowolnej wielkości.
Stawka czynszu powiększona zostanie o zwrot nakładów poniesionych na adaptację pomieszczeń. Dodatkowe opłaty: ogrzewanie, zużycie wody i energii elektrycznej oraz ochrona i miejsca parkingowe.

Dodatkowe informacje:
Osoby do kontaktu:
Sylwia Drewek Stanowisko, firma: Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami Elzam Dom Sp. z o.o. Ul.: Grunwaldzka 2 82-300 Elbląg Telefon, kom.: 601 97 33 88 E-mail:sylwia.drewek@elzamdom.pl
Data przygotowania oferty:
05.03.2019
Uwagi:
-