Zaproszenie do udziału w wydarzeniach gospodarczych towarzyszących UNIDO Least Developed Coutries Ministerial Conference, Wiedeń, Austria 23-24 listopada 2017 r.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniach gospodarczych towarzyszących UNIDO Least Developed Coutries Ministerial Conference, Wiedeń, Austria 23-24 listopada 2017 r.

DWE MSZ uprzejmie przypomina o możliwości udziału w konferencji UNIDO Least Developed Coutries Ministerial Conference (szczegółowe informacje na stronie wydarzenia http://www.unido.org/ldc2017.html), która odbędzie się w dniach 23-24 listopada br. w Wiedniu, Austria.

Spodziewany jest udział ponad 350 uczestników, w tym Ministrów z 47 państw grupy Least Developed Countries, a także przedstawicieli organizacji międzynarodowych i przedsiębiorstw, izb handlowych i agencji promocji inwestycji. W ramach wydarzeń towarzyszących konferencji, organizatorzy oferują możliwość prezentacji firmom z sektorów tzw. green technologies, clean technologies and renewables w centrum wystawienniczym Rotunda of the Vienna International Center w dniach 23-24 listopada br.

Tematem przewodnim wydarzenia jest Promoting sustainable energy solutions and technologies. Pożądani przez organizatorów wystawcy to firmy posiadające technologie, produkty i know-how w obszarach:

  •         niskoemisyjnego wytwarzania energii i OZE
  •         wykorzystania surowców pochodzenia roślinnego w produkcji energii (np. biomasa, biogaz)
  •         zrównoważonego gospodarowania surowcami mineralnymi
  •         zapobiegania i minimalizowania skutków klęsk żywiołowych

Powierzchnia wystawiennicza oferowana przez UNIDO jest bezpłatna. Zainteresowane podmioty ponoszą jedynie koszty transportu i pobytu w Wiedniu.

Dodatkowo załączamy materiał informacyjny UNIDO (zawierający listę potencjalnych uczestników, agendę, informacje logistyczne etc.), a także formularz do wypełnienia w przypadku gdybyście byli Państwo zainteresowani spotkaniami B2B/B2G realizowanymi przez UNIDO.

W wypadku zainteresowania z Państwa strony, DWE MSZ może wspomóc w organizacji spotkań w formacie B2G. W tym celu prosimy o zawarcie w formularzu zgłoszeniowym informacji na spotkaniach z którymi krajami LDC zależałoby Państwu najbardziej?

Prosimy również o bezpośrednią rejestrację pod adresem: LDC2017@unido.org, a także przekazywanie formularzy zgłoszeniowych do DWE MSZ na adres:  jan.markiewicz@msz.gov.pl  do dnia 16 listopada br.  Planujemy przygotowanie broszury informacyjnej o polskich firmach uczestniczących w tym wydarzeniu.

Dodatkowe informacje o wydarzeniach organizowanych lub polecanych przez Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ znajdziecie Państwo na stronach departamentu:

http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_biznes/

 

Z wyrazami szacunku,

 

Jan Kacper Markiewicz

 

Główny Specjalista
Departament Współpracy Ekonomicznej
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Al. J. Ch. Szucha 21
Telefon: +48 22 523 8730
Faks: +48 22 523 9149

www.msz.gov.pl

MSZ RP: Twitter


Pliki do pobrania